Z okazji Dnia Dziecka, Seniorzy z Klubu „Senior+” przygotowywali upominki dla dzieci z Przedszkola nr. 2 oraz Przedszkola nr. 4 w Redzie a także, Niepublicznego Przedszkola w Wejherowie. Życzymy wszystkim dzieciom szczęśliwego Dnia Dziecka i dziękujemy za Wasz radosny uśmiech 😉













Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.