Kolejna zbiórka za nami, biorąc udział w akcji „Klimatycznie w Wejherowie” udało nam się pozbierać znaczną ilość plastikowych doniczek ogrodowych, które będą przekazane do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wejherowie. Dziękujemy seniorom z klubu za zaangażowanie.




Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.