Cudowna atmosfera, dobra zabawa i ta pozytywna energia która towarzyszyła nam podczas III Spartakiady Sportów Ludowych Seniorów 60+ zorganizowana przez Pomorskie Zrzeszenie LZS na długo zostanie w naszej pamięci. Było wspaniale!.
Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich seniorów oraz uczestników Klubu „Senior+” za ten wspaniały dopingi i świetną zabawę. Dziękujemy za wspaniały dzień i tą moc pozytywnej energii.






Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.