III Spartakiada Seniorów

 Dobrych emocji nam nie brakuje a Spartakiada Seniorów w Redzie pod patronatem Burmistrza Redy Pana Mateusza Richert oraz patronatem Głosu Seniora jest tego doskonałym przykładem. 

Bule, dart, slalom hokejowy oraz sportowe memory to konkurencje w których zmierzyły się drużyny        z Redy. Bawiliśmy się świetnie. Ogromne Brawa dla klubowiczów za determinację i zaangażowanie     oraz za piękną ramkę do zdjęć i ozdoby,  które uświetniły wydarzenie. 

Dziękujemy organizatorom. Gratulujemy wszystkim Seniorom i czekamy na kolejną edycję. 

III Spartakiada Seniorów