Dobrych emocji nam nie brakuje a Spartakiada Seniorów w Redzie pod patronatem Burmistrza Redy Pana Mateusza Richert oraz patronatem Głosu Seniora jest tego doskonałym przykładem.
Bule, dart, slalom hokejowy oraz sportowe memory to konkurencje w których zmierzyły się drużyny z Redy. Bawiliśmy się świetnie. Ogromne Brawa dla klubowiczów za determinację i zaangażowanie oraz za piękną ramkę do zdjęć i ozdoby, które uświetniły wydarzenie.
Dziękujemy organizatorom. Gratulujemy wszystkim Seniorom i czekamy na kolejną edycję.


Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.