Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że proces rekrutacji do Klubu „Senior+” został zakończony.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Seniorom za złożenie deklaracji
oraz za okazane zaufanie wobec naszej instytucji.
Z wyrazami szacunku,
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Redzie
