Proces rekrutacji do Klubu „Senior+” został zakończony.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że proces rekrutacji do Klubu „Senior+” został zakończony.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Seniorom za złożenie deklaracji

oraz za okazane zaufanie wobec naszej instytucji.

Z wyrazami szacunku,

 Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Redzie