Wyjątkowi goście i wspaniała atmosfera – tak 3 marca świętowaliśmy urodziny naszego Klubu. W tym ważnym dniu gościliśmy Zastępcę Burmistrza Miasta Redy Pana Jakuba Pilarskiego w towarzystwie Sekretarz Miasta Pani Hanny Janiak oraz Wicedyrektor MOPS w Redzie Pani Marty Lewandowskiej. Był to dzień pełen radości i wzruszeń. Dziękujemy wszystkim za obecność i serdeczne życzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do seniorów za piękną oprawę artystyczną, która nadała naszej uroczystości wyjątkowy charakter. To dzięki naszym klubowiczom Klub tętni życiem już od sześciu lat. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i każdą miłą chwilę.






Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.