Jak co roku seniorzy z Klubu „Senior+” włączają się w akcję pomocy na rzecz WOŚP. W tym roku przygotowania były wyjątkowe, bo wspólnie z naszymi gośćmi Zastępcą Burmistrza Redy Jakubem Pilarskim oraz Dyrektor MOPS w Redzie Jolantą Dampc przygotowaliśmy nasze małe dzieła sztuki pełne dobrej energii. Te wyjątkowe ozdoby to nasza tegoroczna cegiełka na rzecz potrzebujących bo zdrowie dzieci jest dla nas najważniejsze.







Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.