Pomagamy WOŚP

Jak co roku seniorzy z Klubu „Senior+” włączają się w akcję pomocy na rzecz WOŚP. W tym roku przygotowania były wyjątkowe, bo wspólnie z naszymi gośćmi Zastępcą Burmistrza Redy Jakubem Pilarskim oraz Dyrektor MOPS w Redzie Jolantą Dampc przygotowaliśmy nasze małe dzieła sztuki pełne dobrej energii. Te wyjątkowe ozdoby to nasza tegoroczna cegiełka na rzecz potrzebujących bo zdrowie dzieci jest dla nas najważniejsze.