REJONIZACJA

Wykaz przyporządkowanych ulic dla Rejonu I

  1. Aleja Lipowa 
  2. Azaliowa
  3. Grażyny Bacewicz
  4. Bezowa
  5. Bratkowa
  6. Chabrowa
  7. Fryderyka Chopina
  8. Drogowców
  9. Fiołkowa
  10. Henryka Góreckiego
  11. Irysowa
  12. Jaśminowa
  13. Jarzębinowa
  14. Kalinowa
  15. Mieczysława Karłowicza
  16. Wojciecha Kilara
  17. Konwaliowa
  18. Krokusowa
  19. Krucza
  20. Kwiatowa
  21. Lawendowa
  22. Witolda Lutosławskiego
  23. Łopianowa
  24. Łososiowa
  25. Miętowa
  26. Stanisława Moniuszki
  27. Feliksa Nowowiejskiego
  28. Michała Ogińskiego
  29. Ogrodników
  30. Owocowa
  31. Ogrodowa
  32. Ignacego Paderewskiego
  33. Polna
  34. Pucka
  35. Przemysłowa
  36. Różana
  37. Rumiankowa
  38. Rzeczna
  39. Spółdzielcza
  40. Stolarska
  41. Storczykowa
  42. Szafranowa
  43. Karola Szymanowskiego
  44. Adama Świerzyńskiego
  45. Tatarakowa
  46. Trzcinowa
  47. Torowa
  48. Trzcinowa
  49. Usługowa
  50. Warzywnicza
  51. Widokowa
  52. Henryka Wieniawskiego
  53. Willowa
  54. Wiklinowa
  55. Zielarzy
  56. Zielna
  57. Zbożowa
  58. 12-go Marca

 

Wykaz przyporządkowanych ulic dla Rejonu II

 

  1. Adama Asnyka
  2. Floriana Ceynowy
  3. Cypriana Kamila Norwida
  4. Franciszka Fenikowskiego
  5. Jana Brzechwy
  6. Młyńska
  7. Osadnicza
  8. Józefa Poniatowskiego
  9. Bolesława Prusa
  10. Mikołaja Reja
  11. Szkolna
  12. Św. Wojciecha
  13. Aleksandra Zawadzkiego

 

Wykaz przyporządkowanych ulic dla Rejonu III

 

  1. Bociania
  2. Bursztynowa
  3. Cechowa
  4. Elizy Orzeszkowej
  5. Gdańska
  6. Głogowa
  7. Gniewowska
  8. Jantarowa
  9. Jara
  10. Kamienna
  11. Krajobrazowa
  12. Królowej Marysieńki
  13. Krótka
  14. Marii Konopnickiej
  15. Ks. Albina Potrackiego
  16. Leśna
  17. Mostowa
  18. Nad Kanałem
  19. Nasienna
  20. Na Skarpie
  21. Rzemieślnicza

 

Wykaz przyporządkowanych ulic dla Rejonu IV

 

  1. Biwakowa
  2. Błękitna
  3. Dębowe Zacisze
  4. Długa
  5. Drużynowa
  6. Gawędy
  7. Górna
  8. Graniczna
  9. Harcerska
  10. Korzenna
  11. Kościelna
  12.  Ks. Tadeusza Semmerlinga
  13. Letnia
  14. Miła
  15. Miodowa
  16. Obozowa
  17. Okrężna
  18. Podleśna
  19. Pogodna
  20. Prosta
  21. Rajdowa
  22. Rekowska
  23. Skautów
  24. Sosnowa
  25. Tęczowa
  26. Wczasowa
  27. Wesoła
  28. Wodniaków
  29. Zacisze
  30. Zuchów

 

Wykaz przyporządkowanych ulic dla Rejonu V

 

  1. Pawła Bielawy
  2. Cicha
  3. Hieronima Derdowskiego
  4. Garncarska
  5. Aleja Jana Pawła II
  6. Łąkowa
  7. Adama Mickiewicza
  8. Morska
  9. Obwodowa
  10. Olimpijska
  11. Spokojna
  12. Sportowa
  13. Tenisowa
  14. 1-go Maja

 

Wykaz przyporządkowanych ulic dla Rejonu VI

 

  1. Akacjowa
  2. Bukowa
  3. Brzozowa
  4. Chmielna
  5. Cisowa
  6. Cyprysowa
  7. Dębowa
  8. Gajowa
  9. Jesionowa
  10. Jęczmienna
  11. Jodłowa
  12. Kasztanowa
  13. Kazimierska
  14. Klonowa
  15. Łubinowa
  16. Modrzewiowa
  17. Morelowa
  18. Nowa
  19. Olchowa
  20. Owsiana
  21. Parkowa
  22. Płk. Stanisława Dąbka
  23. Poprzeczna
  24. Pszenna
  25. Świerkowa
  26. Topolowa
  27. Wiejska
  28. Wierzbowa
  29. Wiśniowa
  30. Wspólna
  31. Wrzosowa
  32. Józefa Wybickiego
  33. Żytnia

 

Usługi Opiekuńcze – teren Gminy Miasto Reda

ul. Derdowskiego 25, 84-240 Reda

ZMIEŃ
KONTRAST