REJONIZACJA

Wykaz przyporządkowanych ulic dla Rejonu I

  1. Aleja Lipowa
  2. Azaliowa
  3. Bacewicz Grażyny
  4. Bratkowa
  5. Chabrowa
  6. Chopina Fryderyka
  7. Drogowców
  8. Fiołkowa
  9. Góreckiego Henryka
  10. Irysowa
  11. Jaśminowa
  12. Jarzębinowa
  13. Komedy Krzysztofa
  14. Karłowicza Mieczysława
  15. Kilara Wojciecha
  16. Konwaliowa
  17. Krokusowa
  18. Krucza
  19. Kwiatowa
  20. Lawendowa
  21. Liliowa
  22. Lutosławskiego Witolda
  23. Łopianowa
  24. Łososiowa
  25. Miętowa
  26. Miłosza Czesława
  27. Stanisława Moniuszki
  28. Noskowskiego Zygmunta
  29. Nowowiejskiego Feliksa
  30. Ogińskiego Michała
  31. Ogrodników
  32. Owocowa
  33. Ogrodowa
  34. Paderewskiego Ignacego
  35. Polna
  36. Pucka
  37. Przemysłowa
  38. Różana
  39. Rumiankowa
  40. Rzeczna
  41. Spółdzielcza
  42. Stolarska
  43. Storczykowa
  44. Szafranowa
  45. Szymanowskiego Karola
  46. Świerzyńskiego Adama
  47. Tatarakowa
  48. Trzcinowa
  49. Torowa
  50. Usługowa
  51. Warzywnicza
  52. Wejherowska
  53. Widokowa
  54. Wieniawskiego Henryka
  55. Willowa
  56. Wiklinowa
  57. Wodeckiego Zbigniewa
  58. Zielarzy
  59. Zielna
  60. Zbożowa
  61. 12-go Marca

 

Wykaz przyporządkowanych ulic dla Rejonu II

  1. Asnyka Adama
  2. Brzechwy Jana
  3. Ceynowy Floriana
  4. Fenikowskiego Franciszka
  5. Ks. Poniatowskiego Józefa
  6. Młyńska
  7. Norwida Cypriana Kamila
  8. Osadnicza
  9. Prusa Bolesława
  10. Reja Mikołaja
  11. Szkolna
  12. Św. Wojciecha
  13. Zawadzkiego Aleksandra

 

Wykaz przyporządkowanych ulic dla Rejonu III

  1. Cechowa
  2. Elizy Orzeszkowej
  3. Gdańska
  4. Gniewowska
  5. Jana III Sobieskiego
  6. Jara
  7. Kamienna
  8. Krajobrazowa
  9. Królowej Marysieńki
  10. Krótka
  11. Marii Konopnickiej
  12. Ks. Albina Potrackiego
  13. Ks. Janusza Pasierba
  14. Leśna
  15. Na Skarpie
  16. Objazdowa
  17. Piaskowa
  18. Podgórna
  19. Rzemieślnicza
  20. Słoneczna
  21. Spacerowa
  22. Tarasowa
  23. Zbychowska
  24. Zwirowa

 

Wykaz przyporządkowanych ulic dla Rejonu IV

  1. Biwakowa
  2. Błękitna
  3. Dębowe Zacisze
  4. Długa
  5. Drużynowa
  6. Gawędy
  7. Górna
  8. Graniczna
  9. Handlowa
  10. Harcerska
  11. Kolejowa
  12. Korzenna
  13. Kościelna
  14. Ks. Tadeusza Semmerlinga
  15. Letnia
  16. Miła
  17. Miodowa
  18. Obozowa
  19. Okrężna
  20. Podleśna
  21. Pogodna
  22. Prosta
  23. Radosna
  24. Rajdowa
  25. Rekowska
  26. Skautów
  27. Sosnowa
  28. Tęczowa
  29. Wczasowa
  30. Wesoła
  31. Wodniaków
  32. Zacisze
  33. Zuchów

 

Wykaz przyporządkowanych ulic dla Rejonu V

  1. Bosmańska
  2. Bielawy Pawła
  3. Cicha
  4. Hieronima Derdowskiego
  5. Garncarska
  6. Jana Pawła II Aleja
  7. Łąkowa
  8. Marynarska
  9. Mickiewicza Adama
  10. Morska
  11. Spokojna
  12. Sportowa
  13. Tenisowa
  14. 1-go Maja

 

Wykaz przyporządkowanych ulic dla Rejonu VI

  1. Akacjowa
  2. Bukowa
  3. Brzozowa
  4. Chmielna
  5. Cisowa
  6. Cyprysowa
  7. Dębowa
  8. Gajowa
  9. Jaworowa
  10. Jesionowa
  11. Jęczmienna
  12. Jodłowa
  13. Kasztanowa
  14. Klonowa
  15. Leszczynowa
  16. Łubinowa
  17. Modrzewiowa
  18. Morelowa
  19. Nowa
  20. Owsiana
  21. Orkiszowa
  22. Parkowa
  23. Płk. Stanisława Dąbka
  24. Poprzeczna
  25. Pszenna
  26. Świerkowa
  27. Topolowa
  28. Wiejska
  29. Wierzbowa
  30. Wiśniowa
  31. Wspólna
  32. Wrzosowa
  33. Wybickiego Józefa
  34. Zielona
  35. Żytnia

Usługi Opiekuńcze – teren Gminy Miasto Reda

  

Wykaz przyporządkowanych ulic dla Rejonu VII

  1. Bociania
  2. Bursztynowa
  3. Głogowa
  4. Jantarowa
  5. Kazimierska
  6. Mostowa
  7. Nasienna
  8. Obwodowa
  9. Olchowa
  10. Olimpijska
  11. Rolnicza
  12. Słowikowa
  13. Św. Józefa
  14. Torfowa
  15. Wodociągowa
  16. Źródlana
  17. Żurawia

 

ul. Derdowskiego 25, 84-240 Reda

ZMIEŃ
KONTRAST