Wydawanie żywności

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Redzie informuje, iż z uwagi na stan zagrożenia epidemii COVID-19, w związku z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 artykuły żywnościowe z programu POPŻ w miesiącu maju 2021 r. wydawane będą osobom zakwalifikowanym w siedzibie tutejszego Ośrodka.

 Wydawanie artykułów żywnościowych osobom zakwalifikowanym do programu będzie się odbywało w podziale na poszczególne ulice, zgodnie z miejscem zamieszkania w następujących dniach (kliknij link poniżej):

harmonogram wydawania artykułów żywnościowych

Opiekunki środowiskowe wykonujące obowiązki służbowe obsługiwane są poza kolejnością. 

Podczas wydawania żywności prosimy o zachowanie obowiązującego reżimu sanitarnego (maseczki).

Osoby oczekujące na wydanie zobowiązane są do nie skupiania się w grupach oraz do zachowania bezpiecznej, 2 metrowej odległości. 

Uwaga ważne:

W przypadku osób starszych i niepełnosprawnych, które nie mają możliwości odbioru osobistego, prosimy o zgłoszenie tego faktu swojemu pracownikowi socjalnemu – żywność zostanie dostarczona w inny sposób.

W przypadku objęcia kwarantanną lub izolacją osoby zakwalifikowanej do programu, prosimy o zgłoszenie tego faktu swojemu pracownikowi socjalnemu – żywność zostanie dostarczona w inny sposób.